GİM-DER’den HAKSEN’e ziyaret

Kısa adı GİM-DER olan Gelir İdaresi Müdür ve Müdür Yardımcıları Derneği Genel Başkanı Hafize ŞAHİNER ve Ankara Şube Başkanı İsmet TAŞ, konfederasyonumuzu ziyaret ederek, çalışmalarımızda başarılar dilediler. Genel Merkezimizde gerçekleşen görüşmeye Konfederasyonumuzun Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Eğitim Hak-Sen Genel Başkanı Hanifi GÖKÇEK de katıldı.

Görüşmede konuşan GİM-DER Genel Başkanı Hafize ŞAHİNER, HAKSEN’in gerek gelir idaresi çalışanları gerekse diğer çalışanlar için yaptığı çalışmaları takdirle karşıladıklarını, toplumun tüm kesimleriyle işbirliğine önem veren , hak ve emekten yana samimi mücadelesini desteklediklerini vurguladı.

Genel Başkanımız Ayhan ÇİVİ de Gelir İdaresi Müdür ve Müdür Yardımcılarının diğer çalışanlarla birlikte gelir idaresinin tüm yükünü omuzlarında taşıdıklarını, GİM-DER’in çalışanların özlük haklarının geliştirlmesi için yaptıkları çalışmaları yakından takip ettiklerini, GİM-DER’le bugüne kadar olan dayanışmalarının bundan sonra da devam edeceğini belirterek, ziyaretten duyguğu memnuniyeti dile geitrdi.

İçerik Galerisi

GİM-DER’den HAKSEN’e ziyaret