İmar Hak-Sen Elazığ Toplu Konut Projesi

    İmar Hak-Sen Genel Başkanı Önder Özdemir yaptığı açıklamaya göre;
    TOKİ işbirliğinde geliştirilen, Elazığ Abdullah Paşa Toplu Konut Projesinde(Tofaş Kavşağı), brüt 130,97 m2 (3+1) toplam 232 konut 120 ay vade ve tahmini 119.600 TL bedel ile 30 Temmuz 2010 tarihine kadar talep toplama yöntemi ile üyelerimizin konut sahibi olmaları sağlanacaktır. Proje kapsamında üyelerimize ödemelerde iki seçenek sunulmaktadır.

    Buna göre;

    Seçenek 1: 10.000 TL başvuru bedeli alınacaktır. Aylık taksitler ve borç bakiyesi, vade boyunca her yılın Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez bir önceki altı aylık dönemdeki memur maaş artış oranına göre artırılacaktır.%15 peşinat verilmesi durumunda İlk taksit ödemesi Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalama tarihinden itibaren 4 ay sonra başlatılacaktır.

    Seçenek 2: 10.000 TL başvuru bedeli alınacaktır. Sözleşme imzalama aşamasında %20 peşinat verilmesi durumunda, aylık taksitler teslimden sonra başlatılacaktır. Aylık taksitler ve borç bakiyesi, vade boyunca her yılın Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda iki kez bir önceki altı aylık dönemdeki memur maaş artış oranına göre artırılacaktır. İlk taksit ödemesi konut teslim tarihini takip eden ay itibariyle yapılacaktır.