Tüm Üni-Sen, HAKSEN’e üyelik kararı aldı

0
1126

Kısa adı Tüm Üni-Sen olan Tüm Üniversite Çalışanları Sendikası Olağan Genel Kurulun’da oybirliği ile Haksen’e üyelik kararı aldı.

Genel kurula sendikamızı temsilen Haksen Genel Başkanı Ayhan Çivi, Sağlık Hak-Sen Genel Başkanı Selahattin Karaca, Eğitim Hak-sen Genel Başkan Yardımcısı Ümit Şeref Yarıcı, Ankara 3 Nolu Adalet Şube Başkanı Yaşar Temiz ile Haksen Eskişehir İl Başkanı Yavuz Toptaş ve üyeler katıldı.

Tüm Üni-Sen Genel Başkanı Mecbur Bodur yaptığı konuşmada, sendikal mücadelede aynı vizyonu ve misyonu taşıdığına inandıkları Haksen’i tercih ettiklerini belirterek, konfederasyon çatısı altında daha da güçlü olacaklarını, söyledi.

Haksen Genel Başkanı Ayhan Çivi, katılım nedeniyle duyduğu memnuniyeti belirterek, üniversite çalışanlarının haklarını almak ve korumak için birlikte mücadele edeceklerini , söyledi.

Çivi, bugüne kadar her türlü siyasi ve ideolojik yapılardan bağımsız olarak mücadele ettik. Bundan sonrada aynı ilkelerle devam ederek yeni katılımlarla daha da güçleniyoruz, dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı giriniz